شانزدهمین همایش ملی برنج

1393/11/14

شانزدهمین همایش ملی برنج ایرانی با حمایت مسئولان دولتی برای ترویج و بازنگری در تولید و مصرف برنج ایرانی از 27 بهمن‌ماه به مدت دو روز در شهر ساری برگزار می‌شود. 
شانزدهمین همایش برنج کشور با عنوان "بازنگری فرهنگ تولید و مصرف برنج" در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور مسئولان، کارشناسان و محققان بخش برنج کشور 27 بهمن‌ماه در شهر ساری برگزار می‌شود.
در این همایش برخی مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی و استان مازندران حضور و سخنرانی خواهند داشت. شرکت دانش بنیان طبرستان نیز با ارئه محصولات وجین کن برنج  در این  همایش حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شانزدهمین همایش ملی برنج کشور در این همایش که برگزار کنندگان آن پژوهشکده ژنتیک و زیست فناوری کشاورزی طبرستان و انجمن برنج ایران می باشند همکاری و مشارکت استانداری مازندران- دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری- سازمان جهاد کشاورزی مازندران- معاونت موسسه تحقیقات برنج کشور- مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز -مدیریت تعاون روستایی مازندران و شرکت آب منطقه ای مازندران نیز وجود دارد.
گفتنی است این همایش بصورت دوسالانه برگزار می‌شود و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری میزبان همایش چهاردهم و پانزدهم نیز بوده است  و برای نخستین‌بار است که مسئولان دولتی در این سطح در این همایش حضور می‌یابند.
شانزدهمین همایش ملی برنج به مدت دو روز دوشنبه و سه‌شنبه (27 و 28 بهمن‌ماه) در شهر ساری برگزار می‌شود.

تگ ها